Kapaklı Gazetesi

Kapaklı Gazetesi

Kapaklı Gazetesi

Ayaroğlu İnşaat'tan Akıllı Evler Projesi

 

  • Gündem
  •  
  • 08 Ekim 2016 Cumartesi 16:36
  •  
  • Adem ÇİL

Ayaroğlu İnşaat'tan Akıllı Evler Projesi

  •  
  •  
  •  

Ayaroğlu İnşaat A.Ş. Tarafından Yapımına Başlanan ”Güneş Huzur Park Akıllı Evler Projesi” İçin Tanıtım Lansmanı Düzenlendi.

MAVİ KARADENİZ TV CANLI YAYINLADI

Lidya Wedding Garden’da düzenlenen tanıtım lansmanının sunuculuğunu ünlü stand-upçı Yavuz Seçkin yaparken, gece Mavi Karadeniz TV’den de canlı yayınlandı.

KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ

Gecede konuşan Ayaroğlu İnşaat Yönetim Kurulu başkanı Metin Ayar, Çerkezköy’de bir ilk olan ”Güneş Huzur Park Akıllı Evler Projesi” tanıtım lansmanına katılan misafirlerine teşekkür etti. Projede özel olarak 4 adet kral dairesinin de bulunduğunu söyleyen Ayar, bu dairelerden bir tanesinin müşterisinin de ünlü stand-upçı Yavuz seçkin olduğunu söyledi.

4 ADET KRAL DAİRESİ BULUNUYOR

Projenin 4 dönüm arazi üzerine kurulduğunu söyleyen Ayaroğlu İnşaat A.Ş. Pazarlama Müdürü Kemal Yücel, “Projemiz 3 blok 92 daireden oluşan özel bir projedir. Akıllı ev teknolojisi ile tamamen Akıllı Ev konseptine uygun olarak projelendirilmiştir.  3 tip dairemiz vardır. Bunlar 135 M² ve 145 M²’lik dairelerdir. Ayrıca sadece 7. Katlarımızda bulunan 4 adet Kral dairelerimiz bulunmaktadır.

3 AY İÇERİSİNDE ÖRNEK DAİREMİZ HAZIR OLACAK

Projemiz içerisinde Kapalı Otopark, Sauna, Kreş, Mescit, Fitness, Basketbol ve Voleybol Sahaları ile birçok ortak kullanım alanları titizlikle düşünülerek uygulanmıştır. Evlerinizi parmak izinizle açabileceksiniz. Su tasarrufu için sensörlü musluklar kullanıldı. Su arıtma cihazı ile damacana suyuna veda edeceksiniz.  Daire içi asansör çağrı düğmesi ile evinizden çıkmadan asansörünüzü çağırabileceksiniz” dedi.

Projenin başladığını ve hızlı bir şekilde ilerlediğini belirten yücel, “Yaklaşık 3 ay içerisinde örnek dairelerimiz hazır olacak.” Diye konuştu.

gunes-huzur-park-akilli-evler ayaroglu-insaat-cerkezkoy-lansman

 

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2016, 16:36

 

Adem ÇİL