Çerkezköy Akıllı Evler / Çerkezköy Havadis

Çerkezköy Akıllı Evler / Çerkezköy Havadis

Çerkezköy Akıllı Evler / Çerkezköy Havadis

Ayaroğlu A.Ş tarafından yapılan Güneş-Huzur Park Evleri’nin tanıtımı yapıldı. Çerkezköy’ün ilk akıllı ev projesi olan Güneş-Huzur Park Evleri’nin Lidya Wedding Garden’da gerçekleşen tanıtım kokteylinin sunuculuğunu ise ünlü komedyen ve radyo programcısı Yavuz Seçkin yaptı.

c%cc%a7erkezko%cc%88yu%cc%88n-ilk-akilli-evleri-tanitildi_1000x667

YÜZDE 40’I SATILMIŞ DURUMDA
Çerkezköy’ün ilk akıllı ev projesi olan Güneş-Huzur Park Evleri’nin Lidya Wedding Garden’da gerçekleşen tanıtım kokteylinde proje hakkında bilgilendirmede bulunan Pazarlama Müdürü Kemal Yücel, ‘‘Projemiz Çerkezköy’deki ilk akıllı ev projesi. Proje toplam 92 daireden oluşuyor ve dairelerin tamamı 3+1 şeklinde. Binalar 8 katlı ve her katta 4 daire bulunuyor. Ayrıca satışlarımızda 24 ay vade imkanı sunuyoruz. Şu an dairelerin yüzde 40’ı satılmış durumda. Biz de projenin 2. etabına hazırlık aşamasındayız.’’ diye konuştu.

İLK MÜŞTERİ YAVUZ SEÇKİN
Tanıtım kokteylinde kısa bir konuşma yapan Ayaroğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Ayaroğlu, ‘‘Çerkezköy’de bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizi kırmayıp bizim için anlamlı bu gecenin sunuculuğu yapan Yavuz Seçkin’le iş için bir araya geldiğimizde kendisine bu projeden bahsettim ve kendisi özellikle bir kral dairesi satın almak istediğini söyledi. Böylelikle projemizin ilk müşterisi de Yavuz Seçkin oldu. Kendisine ve tüm davetlilerimize teşekkür ediyorum.’’ dedi.

AKILLI TELEFON HEDİYE EDİLDİ
Ünlü komedyen ve radyo programcısı Yavuz Seçkin’in esprileriyle konuklara eğlenceli anlar yaşattığı tanıtım gecesinde Güneş-Huzur Park Evleri’nden daire alanlara akıllı akıllı telefon hediye edildi. İkramlarla devam eden tanıtım gecesi canlı müzik eşliğinde sona erdi.

https://www.cerkezkoyhavadis.com/cerkezkoyun-ilk-akilli-evleri-tanitildi/

Haber: Ekin Avcı